13.6.2023 - Jiří Loritz

V pátek 23.6. 2023 bude žákům ZŠ Nýřany uděleno ředitelské volno.

Z provozních důvodů bude žákům ZŠ Nýřany v pátek 23.6.2023 uděleno ředitelské volno.

Pro žáky 1. stupně, které nemají rodiče v tento den kam umístit, bude otevřena školní družina  / i pro žáky, kteří družinu běžně nenavštěvují v rozsahu jejich výuky /. Je však potřeba žáky prostřednictvím třídních učitelů do pátku 16.6.2023 přihlásit.

Obědy pro žáky budou na pátek 23.6.2023 kompletně odhlášeny. Pro žáky, kteří budou v družině, bude uvařen oběd, je ale potřeba jej v jídelně přihlásit.